środa, 10 grudnia 2014

Nakarm psa!

Madame ma około 6 lat - to nie jest dużo, ale ta prześliczna sunia spędziła niemal całe życie w schronisku. Trafiła do nas jako szczeniaczek, wówczas nie znalazła domu. Dorastała, jej rysy i budowa mężniały, jej szanse z każdym dniem malały. Teraz dzieli los dziesiątków tysięcy braci i sióstr, skazanych na schronisko.


Madame jest bezkonfliktową sunią, zarówno dobrze dogaduje się z psiakami jak i z suniami. Dla ludzi jest pieszczotliwa, do obcych bardzo szybko się przekonuje. Bardzo lubi biegać po otaczających schronisko łąkach. Nie boi się smyczy, jednak czasem ciągnie, bo psiakom wychodzącym tak rzadko trudno opanować emocje.


Jedyne co zna to życie w psim bidulu. Nie wie, co to znaczy mieć swój kocyk i pełną miseczkę tylko dla siebie. Tutaj wszystkim musi się dzielić z innymi psiakami: budą, miską i dobrą ręką wolontariusza. Madame zasługuje na odmianę losu!!
To cytat ze strony OLX - akcja NAKARM PSA trwa, już siódma edycja - link jest również w banerku w lewym górnym rogu. Jak to przeczytałam to mi serce mało nie pękło...  Ja dokarmiam Madame. Chociaż a taki sposób mogę jej pomóc. A kogo Ty nakarmisz?
Proszę, to nic nie kosztuje, jedynie dwa kliknięcia myszką... 

7 komentarzy:

 1. Serce się kraje jak człowiek czyta takie psie historie... ech... :-(

  OdpowiedzUsuń
 2. Odpowiedzi
  1. Nie zapomnij nakarmic jutro :-)

   Usuń
  2. Na listwie se przykleilam i rzuca sie w oczy.
   A co Wy tak wszyscy na tych blogach swiatecznie? Bumbki i chujanki bleee......

   Usuń
  3. Szkole sie ze stylizacji bloga ;-)

   Usuń
 3. kurcze, wiem ze sukowato to zabrzmi, ale od dawna zastanawiam sie dlaczego ludzie chętniej wzruszają sie nad losem zwierząt, niz ludzi....
  dlaczego malo na fejsie o Domach samotnej Matko ktore sie sypia bo brak środków ...

  OdpowiedzUsuń