niedziela, 3 marca 2013

Proszę

Zostałam dzisiaj pozbawiona skrzydeł, pękło mi serce i nie wierzę że się zagoi. Ktoś mnie dzisiaj straszliwie, przeraźliwie, potwornie rozczarował. Nie mam się do kogo z tym zwrócić, więc wyżalam się tu, na blogu, chociaż nie mam zamiaru wywnętrzać się ze swoimi problemami. Jest mi ciężko, bardzo ciężko, a tu życie toczy się dalej, a ja nie mam siły ani ochoty zacząć nowego dnia... Nie mam już nawet ochoty na topienie żali w kieliszku, ech życie...
Proszę nie opuszczajcie mnie...

13 komentarzy:

 1. Trzymaj się Iwonka.
  Takie rozczarowanie bardzo boli ... z czasem nabierzesz dystansu.
  Jednak przykro jest strasznie .....

  OdpowiedzUsuń
 2. Iwono, znam to, wiem jak boli. Podniosłam się, ale ciężka droga przed Tobą. Topienie żali w kieliszku na dłuższą metę tylko pogorszy sprawę. Polecam wkurzenie się, zamiast użalania. Serio.
  Trzymaj się mocno i nie daj się!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. ...słuchaj Ani. Wódka to najgorszy kolega i pomagier. Lepiej się wykrzyczeć, zmęczyć fizycznie. Trzymam kciuki...

  OdpowiedzUsuń
 4. Najgorzej gdy rozczarowuje nas ktoś bliski,ktoś ważny.Mam nadzieję,że wszystko się ułoży i będzie dobrze.Mam nadzieję,że za chwilę będziesz radosna i szczęśliwa.Że czarne chmury przegna słońce

  OdpowiedzUsuń
 5. Iwonko, czlowiek jest silniejszy, niz jemu samemu moze sie wydawac. Upada wielokrotnie i zawsze powstaje, silniejszy po nowych, bolesnych doswiadczeniach. Nie probuj tlumic bolu alkoholem, nie tylko nie pomoze, ale uczyni go bardziej intensywnym. Rzuc sie w wir pracy, to pozwoli choc na chwile oderwac mysli od przykrych tematow. W najgorszym przypadku zwroc sie o pomoc do lekarza, lekki antydepresant przyniesie Ci ulge.
  Nie jestes sama, pisz, razem sprobujemy zaradzic problemom.
  Trzymaj sie dzielnie!

  OdpowiedzUsuń
 6. Oj... A ja dopiero zajrzałam... Trzymaj się! Jakby co to pisz e-mailem :), na pewno odpiszę, choć nie twierdzę, że coś mądrego... :D.
  Bardzo mi przykro :(...

  OdpowiedzUsuń
 7. Też znam ten stan, ale uwierz mi, choć to teraz trudne- podniesiesz się. To było wiele lat temu, pozbierałam się,a dziś... dziś rozczarowuje mnie z dnia na dzień bardziej ktoś, kto po niedawnej śmierci mojej mamy powinien być dla mnie jedną z najbliższych osób, jeśli w tej chwili nie najbliższą. Iwono, trzymaj się.
  Joanna

  OdpowiedzUsuń
 8. Pomyśl ,
  że za rok będziesz na tę sprawę już zupełnie inaczej patrzyła...
  Trzymaj się , wiosna idzie a na wiosnę jest lżej.

  OdpowiedzUsuń
 9. Wysyłam dużo pozytywnej energii, ciepłych myśli i garść siły na prztrwanie. Procenty niech poczekają na świetowanie gdy nadejdzie lepszy dzień.

  OdpowiedzUsuń
 10. Nigdzie się stąd nie wybieram! :)
  Jestem, czytam, podziwiam koteczki i przesyłam pozytywne fluidy z prawie już wiosennego Wrocławia :)

  Głowa do góry! :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Iwonko, chociaż się nie znamy jestem sercem z Tobą. Po czarnych dniach zawsze przychodzą te jasne, chociaż w trudnych chwilach , w to nie wierzymy. Wiem coś o tym. Pozdrawiam Cię najserdeczniej.

  OdpowiedzUsuń
 12. Hej :)! I jak dzisiaj? Lepiej ciut? U nas słonko :).

  OdpowiedzUsuń
 13. Człowiek jest silny, zawsze się podnosi. Baba tym bardziej ;) Nawet ze złamanym sercem... życie trwa.
  Pozdrawia Cię imienniczka ;)

  OdpowiedzUsuń