poniedziałek, 18 marca 2013

Co twoje to moje!

Gdy Migusia po operacji dużo czasu spędząła w transporterku, wymyśliliśmy z mężem że może w końcu warto by jej jakieś łóżko kupić. Jak to, Tiguś ma, a ona nie. Co prawda, Migusia śpi najchętniej na ludzkich łóżkach, ma swoje legowisko na kocim drzewie, które przerobiliśmy na dwa koty, ale przecież jak ona się tak chowa w tym transporterku, to może jakąś dziuplę jej kupić. W największym sklepie zoologicznym w Edynburgu nie było nic co by nam się podobało, więc zaczełam przeszukiwać internet. Bo mąż się uparł że to ma być podobne do transporterka w kształtach, to znaczy prostokątne z prostokątną dziurą. A tymczasem kocie legowiska to albo okrągłe, albo owalne, albo bez dziury...
W końcu znalazłam, spodobało nam się od pierwszego wejrzenia, a kolorystycznie pasuje nam nawet do wystroju. Drogie jak cholera, ale to raz na życie się kupuje, prawda?

 Wierzcie, nie wierzcie, ale kto pierwszy wlazł do domku? Małe toto to go nie widać :-)


Tiguś też się zainteresował nowym mebelkiem, a jakże!
Niedługo jednak trwało Migusiowe posiedzenie w domku, o wiele fajniejsze od zabawki jest przecież OPAKOWANIE! A Migusia wszelkie worki, torby i torebki baaaardzo lubi.Migusia szuru buru w worku szaleje, a tymczasem....7 komentarzy:

 1. No i kto ma domek teraz ? ;))
  Brakuje drugiego ot co ! ;)
  Fajowy domek a worek jeszcze lepszy ;))

  OdpowiedzUsuń
 2. Jakoś się podzielą domkiem :-)
  Fajny domek ...

  OdpowiedzUsuń
 3. :))) jak to u kotów. Wszytsko jest ich!

  OdpowiedzUsuń
 4. Domek świetny,torebeczki woreczki i inne takie zawsze są najfajniejsze ja swoim pozawieszałam różne szmaciane domki na ścianie i jest szaleństwo.pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetny ten domek! Chociaż ja bym sie obawiała, że jak kupię coś takiego specjalnie dla kotów to nie będą z tego korzystać. Czasem koty są przewrotne ;))
  Ale widzę, że Twoje cieszą się z nowego nabytku i torebki ;))

  OdpowiedzUsuń
 6. Najpierw obejdą,a pożniej akceptują.Fajne zdjecia i domki również...sylviiart zapraszam do obserwowanych....

  OdpowiedzUsuń